Newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z aktualnościami i ogłoszeniami dotyczącymi Lokalnej Grupy Działania „Grudziądzki Spichlerz”.

Aby zostać odbiorcą newslettera, należy dopisać się do listy subskrybentów, czyli osób zainteresowanych otrzymywaniem najnowszych informacji. Dopisanie się do listy subskrybentów odbywa się przez wpisanie swojego adresu e-mail do poniższego formularza, kliknięcie „Zapisz się!” oraz potwierdzenie zapisu na swojej poczcie E-mail.

W każdym momencie można również wypisać się z listy, wówczas nie będziesz już więcej otrzymywać od nas wiadomości na Twój adres e-mail.


Bulk email software by FreshMail


   

*Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji dotyczących działań Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Grudziądzki Spichlerz” w zakresie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, finansowanej ze środków UE zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U.Nr 144, poz 1204). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz odwołania zgody (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z2015r.,poz.2135 z późn.zm.).