Ostatnie konsultacje LSR

DSCN2856 maleCele, budżet, monitoring i ewaluacja, plan komunikacji oraz procedury i kryteria wyboru – to główne tematy wczorajszego, ostatniego spotkania konsultacyjnego w celu opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju, które odbyło się na Marinie. Na uwagi do przedstawionych wczoraj kwestii oraz ogólne pytania dotyczące LSR – prosimy o przekazywanie ich do Biura LGD – czekamy do końca bieżącego tygodnia, tj. do 19.02.2016 r.

Spotkanie rozpoczęła prezentacja Prezesa Zarządu LGD „Grudziądzki Spichlerz”, ks. Marka Borzyszkowskiego, który przypomniał główne cele Lokalnej Strategii Rozwoju, postulując jednocześnie drobną, funkcjonalną zmianę ich ostatecznego zapisu do formy, którą prezentujemy poniżej.

cele LSR 2W dalszej części omówiono inne, ważne elementy dokumentu, którego tworzenie wchodzi w swoją końcową fazę. Nie zabrakło przedstawienia ogólnych ram budżetu Lokalnej Strategii Rozwoju, planu działań komunikacyjnych, planowanych w związku z wdrażaniem LSR oraz procedur i wstępnych kryteriów wyboru operacji LSR. Prezentacjom towarzyszyły krótkie dyskusje uczestników spotkania.

Najważniejsze fragmenty Lokalnej Strategii Rozwoju postaramy się w najbliższych dniach przedstawić na naszej stronie, tak, aby miały się z nimi okazję zapoznać również osoby, które nie mogły uczestniczyć we wczorajszym spotkaniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.