Szkolenie dla wszystkich organów Stowarzyszenia i pracowników biura.

W dniach 4-5 września 2020 r. w pięknym Pałacu w Ostromecku odbyło się szkolenie dla Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej  oraz  pracowników biura LGD „Grudziądzki Spichlerz”.

Szkolenie poprowadziła Pani Monika Bartlińska – Dyrektor Biura Lokalnej Grupy Działania Dla Miasta Torunia. Niezwykle miła, ciepła i bardzo konkretna kobieta 😉
Wszyscy Uczestnicy byli zachwyceni jej ogromną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem.

Pierwszy dzień szkolenia odbywał się w godz. 10:00 do 18:00 i dotyczył zasad wypełniania dokumentów aplikacyjnych i rozliczeniowych oraz ról i zadań poszczególnych organów LGD we wdrażaniu LSR.

Drugiego dnia szkolenie poprowadziła Pani Danuta Bober – Pełniąca Obowiązki Dyrektora Biura LGD „Grudziądzki Spichlerz.” Opierało się ono na panelu dotyczącym zakresu oceny wniosków oraz komunikacji wewnętrznej w naszej organizacji.

W trakcie intensywnych rozmów powstało wiele ciekawych pomysłów i propozycji, to była prawdziwa „burza mózgów”. Już wkrótce niektóre z nich będziemy realizować 😉

Poznaliśmy się, wymienialiśmy doświadczeniem oraz możliwościami współpracy w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu.

To był bardzo inspirujący czas 🙂

Szkolenie odbyło się ramach realizacji przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Grudziądzki Spichlerz” projektu „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji” współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.